• Programma deze week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 20:00Voorschoten`97 35+2 - Graaf W II VAC 35+1Sportpark Kikkerpolder
    25 sep. 20:30Graaf W II VAC 35+1 - Roodenburg 35+2Sportpark Kikkerpolder
    25 sep. 21:00Sporting Leiden 35+1 - Graaf W II VAC 35+1Sportpark Kikkerpolder
    25 sep. 21:30Graaf W II VAC 35+1 - Lugdunum 35+1Sportpark Kikkerpolder
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC JO8-4 - VUC JO8-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC JO10-3 - Concordia JO10-3Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC JO10-2 - RKDEO JO10-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC JO11-1 - RKAVV JO11-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC JO13-5 - Forum Sport JO13-4Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC MO11-1 - Quick Boys MO11-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC MO11-2 - Laakkwartier MO11-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Graaf W II VAC JO15-1 - SJO DOSR/WVC JO15-1GSportpark De Roggewoning
    26 sep. 08:30Quick JO8-5 - Graaf W II VAC JO8-2Sportpark Nieuw Hanenburg
    26 sep. 08:30HVV JO9-6 - Graaf W II VAC JO9-6Sportpark De Diepput
    26 sep. 08:30Wilhelmus JO10-3 - Graaf W II VAC JO10-1Sportpark Westvliet
    26 sep. 08:30SVC'08 JO11-3 - Graaf W II VAC JO11-7Sportpark Oostersportpark Wassenaar
    26 sep. 08:30DUNO JO13-2 - Graaf W II VAC JO13-4Sportpark Haagsche Dynamiek
    26 sep. 08:30SVC'08 MO11-1 - Graaf W II VAC MO11-3Sportpark Oostersportpark Wassenaar
    26 sep. 08:30DoCoS MO15-1 - Graaf W II VAC MO15-4Sportpark Morskwartier
    26 sep. 09:30Graaf W II VAC JO9-1 - Forum Sport JO9-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 09:30SEV JO9-1 - Graaf W II VAC JO9-5Sportpark Kastelenring
    26 sep. 09:30Wassenaar, s.v. JO10-1 - Graaf W II VAC JO10-4Sportpark Kerkehout
    26 sep. 09:30Katwijk MO9-1 - Graaf W II VAC MO9-1Sportpark De Krom
    26 sep. 10:00Graaf W II VAC JO17-1 - DHL JO17-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 10:00Graaf W II VAC JO11-6 - Wilhelmus JO11-7Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 10:00Graaf W II VAC JO11-3 - SVC'08 JO11-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 10:00Graaf W II VAC JO17-3 - SJC JO17-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 10:00Graaf W II VAC JO14-1 - Voorschoten`97 JO14-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 10:00REMO JO11-1 - Graaf W II VAC JO11-5Sportpark De Verademing
    26 sep. 10:00Forum Sport JO19-3 - Graaf W II VAC JO19-3Sportpark 't Loo
    26 sep. 10:00Katwijk MO13-1 - Graaf W II VAC MO13-2Sportpark De Krom
    26 sep. 10:30Graaf W II VAC JO8-3 - VUC JO8-3Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 10:45WIK JO13-1 - Graaf W II VAC JO13-2Sportpark Zuiderpark WIK
    26 sep. 11:15DWO JO15-2 - Graaf W II VAC JO15-3Sportpark DWO
    26 sep. 11:30Graaf W II VAC JO9-4 - Forum Sport JO9-3Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 11:30Graaf W II VAC JO12-2 - DHL JO12-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 11:30Graaf W II VAC JO12-3 - RKDEO JO12-4Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 11:30Graaf W II VAC JO14-2 - HBS JO14-3Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 11:30Rijnsburgse Boys JO11-2 - Graaf W II VAC JO11-2Sportpark Middelmors
    26 sep. 11:30Spirit MO13-1 - Graaf W II VAC MO13-1Sportpark Ouderkerk
    26 sep. 11:45Graaf W II VAC JO13-1 - HBS JO13-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 11:45Graaf W II VAC MO13-3 - FC Oegstgeest MO13-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 12:30Graaf W II VAC JO9-2 - Wilhelmus JO9-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 12:30Laakkwartier MO15-1 - Graaf W II VAC MO15-3Sportpark Laakkwartier
    26 sep. 13:00Wanica Star 35+3 - Graaf W II VAC 35+1Sportpark Wanica Star
    26 sep. 13:00DSVP 7 - Graaf W II VAC 4Sportpark De Groene Wijdte
    26 sep. 13:15Graaf W II VAC 2 - DHL 4Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 13:15Graaf W II VAC MO15-1 - Quick Boys MO15-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 13:15Graaf W II VAC JO13-3 - svWassenaar JO13-1GSportpark De Roggewoning
    26 sep. 13:15Graaf W II VAC MO19-2 - Quick Boys MO19-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 13:30Graaf W II VAC JO10-5 - Rijnvogels, fc JO10-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 13:40Concordia MO17-1 - Graaf W II VAC MO17-2Sportpark Concordia
    26 sep. 14:15ARC MO17-1 - Graaf W II VAC MO17-1Sportpark Zegersloot
    26 sep. 14:30FC Zoetermeer - Graaf W II VACSportpark FC Zoetermeer
    26 sep. 14:45Graaf W II VAC JO17-2 - SVC'08 JO17-2Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 14:45Graaf W II VAC JO8-1 - FC 's-Gravenzande JO8-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 14:45SJC JO17-3 - Graaf W II VAC JO17-4Sportpark SJC
    26 sep. 15:00Graaf W II VAC JO14-3 - Concordia JO14-3Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 15:00DSO JO16-3 - Graaf W II VAC JO16-3Sportpark Bentwoud
    26 sep. 15:00SVC'08 35+5 - Graaf W II VAC 35+2Sportpark Oostersportpark Wassenaar
    26 sep. 15:00HBS JO16-3 - Graaf W II VAC JO16-2Sportpark Craeyenhout
    26 sep. 15:15Graaf W II VAC JO16-1 - Den Hoorn JO16-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 15:15Graaf W II VAC MO19-1 - ARC MO19-1Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 15:30Oliveo JO19-1 - Graaf W II VAC JO19-1Sportpark De Groene Wijdte
    26 sep. 15:30DUNO JO19-1 - Graaf W II VAC JO19-2Sportpark Haagsche Dynamiek
    26 sep. 16:45Graaf W II VAC JO15-4 - Nootdorp JO15-3Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 16:45Graaf W II VAC 3 - VUC 3Sportpark De Roggewoning
    26 sep. 17:00Graaf W II VAC JO19-4 - Foreholte JO19-3Sportpark De Roggewoning
    27 sep. 09:30HVV JO9-3 - Graaf W II VAC JO9-3Sportpark De Diepput
    27 sep. 10:00Altior 3 - Graaf W II VAC 4Sportpark Altior
    27 sep. 10:45Voorschoten`97 MO15-2 - Graaf W II VAC MO15-2Sportpark Adegeest
    27 sep. 11:30Concordia 2 - Graaf W II VAC 2Sportpark Concordia
    27 sep. 11:30ASC 2 - Graaf W II VAC 3Sportpark Overveer
    27 sep. 12:00Quick 12 - Graaf W II VAC 5Sportpark Nieuw Hanenburg
    27 sep. 13:00Oosterheem 35+1 - Graaf W II VAC 35+1Sportpark Buytenpark Zoetermeer
    27 sep. 14:00HDV VR1 - Graaf W II VAC VR2Sportpark Zuiderpark 2e gedeelte HDV
    29 sep. 17:30Graaf W II VAC JO13-2 - SV Leidschenveen JO13-2Sportpark De Roggewoning
    30 sep. 19:00Graaf W II VAC MO17-1 - FC Oegstgeest MO17-1Sportpark De Roggewoning