• Contactpersonen

    CONTACTGEGEVENS FUNCTIONARISSEN GRAAF WILLEM II VAC SEIZOEN 2019-2020
     FunctieContact
    Bestuur    
    Remi Smeets Voorzitter voorzitter@graafwillem.nl
    Luuk van Luijk Secretaris secretaris@graafwillem.nl
    Ronald van der Burg Penningmeester penningmeester@graafwillem.nl
    Thomas Franz Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@graafwillem.nl
    Marc Klunhaar Accommodatie accomodatie@graafwillem.nl
    Eppe Nieuwenhuis Senioren - mannen Technischezaken@graafwillem.nl
    Eppe Nieuwenhuis a.i. Jeugd - jongens jeugdtechnischezaken@graafwillem.nl
    Erik Pijnacker Hordijk Dames en meiden vrouwenvoetbal@graafwillem.nl
    Toine Bouwman Activiteiten activiteiten@graafwillem.nl
    Vacature Communicatie  
         
         
    Jeugdcommissie    
    Thomas Franz Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@graafwillem.nl
    Jip Kastelein Jeugdsecretaris jeugdsecretaris@graafwillem.nl
    Hans Geelen Jeugdwedstrijdsecretaris jeugdwedstrijdsecr@graafwillem.nl
    Patrick Vrolijk Lijncoordinator JO17/19 JO17-coordinator@graafwillem.nl
    Rob Kuilboer Lijncoordinator JO15/16 JO15-coordinator@graafwillem.nl
    Laurence Gill Lijncoordinator JO13/14 JO13-coordinator@graafwillem.nl
    Rogier Uges Lijncoordinator JO11/12 JO11-coordinator@graafwillem.nl
    Krista van der Schatte Lijncoordinator JO08/09/10 jongstejeugd-coordinator@graafwillem.nl
    Roland Munnikhof Meidencoordinator-bovenbouw meidencoordinator-bovenbouw@graafwillem.nl
    Jacob de Vries Meidencoordinator-onderbouw meidencoordinator-onderbouw@graafwillem.nl
    Krista van der Schatte Mini-coördinator Mini-coordinator@graafwillem.nl
    Rogier Roelen Jeugdtoernooien jeugdtoernooien@graafwillem.nl
    Marjorie van der Hoeven Jeugdactiviteitencommissie jeugdactiviteiten@graafwillem.nl
         
         
    Wedstrijdzaken    
    Hans Geelen Jeugd jeugdwedstrijdsecr@graafwillem.nl
    Phil Cheeseman Senioren wedstrijdsecr@graafwillem.nl
         
         
    Jeugdopleiding    
    Technisch manager Ruslan Aways Technischmanagerjeugd@graafwillem.nl
    Hoofd opleiding JO15-19 Martin Abbenhuis HObovenbouw@graafwillem.nl
    Hoofd opleiding JO11-15 Ruud Bierens HOmiddenbouw@graafwillem.nl
    Hoofd opleiding JO08-10 Rick Rijkers HOonderbouw@graafwillem.nl
    Hoofd opleiding mini's Rick Rijkers HOminis@graafwillem.nl
    Hoofd opleiding meiden Ron Meuwese HOmeiden@graafwillem.nl
    Hoofd opleiding keepers Rick van der Mast HOkeepers@graafwillem.nl
         
    Ledenadministratie    
    Els Smeets   ledenadm@graafwillem.nl
         
    Accommodatiecommissie
    Mark Klunhaar Voorzitter accomodatiecommissie accomodatie@graafwillem.nl
    Louk Borsboom Lid accomodatiecommissie accomodatie@graafwillem.nl
    Ruud Damen Lid accomodatiecommissie accomodatie@graafwillem.nl
    Lex Diepenbroek Lid accomodatiecommissie accomodatie@graafwillem.nl
         
    Sponsorcommissie    
    Piet van der Schaar Voorzitter Sponsorcommissie sponsorcie@graafwillem.nl
    Gerard Houwaard Acquisitie Sponsorcommissie sponsorcie@graafwillem.nl
    Edwin Evenhuis Communicatie Sponsorcommissie sponsorcie@graafwillem.nl
         
    Redactie   redactie@graafwillem.nl
         
    Webredactie   webredactie@graafwillem.nl
         
    Vertrouwenspersoon    
    Erik Gierman   vertrouwenspersoon@graafwillem.nl