• Contactpersonen

    CONTACTGEGEVENS FUNCTIONARISSEN GRAAF WILLEM II VAC SEIZOEN 2019-2020
     FunctieContact
    Bestuur    
    Remi Smeets Voorzitter voorzitter@graafwillem.nl
    Luuk van Luijk Secretaris secretaris@graafwillem.nl
    Ronald van der Burg Penningmeester penningmeester@graafwillem.nl
    Thomas Franz Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@graafwillem.nl
    Marc Klunhaar Accommodatie accomodatie@graafwillem.nl
    Eppe Nieuwenhuis Senioren - mannen Technischezaken@graafwillem.nl
    Eppe Nieuwenhuis a.i. Jeugd - jongens jeugdtechnischezaken@graafwillem.nl
    Marc Kooistra Dames en meiden vrouwenvoetbal@graafwillem.nl
    Toine Bouwman Activiteiten activiteiten@graafwillem.nl
    Ingela Mennema Materialen materialen@graafwillem.nl
    Vacature Communicatie  
         
    Jeugdcommissie    
    Thomas Franz Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@graafwillem.nl
    Vacature Jeugdsecretaris jeugdsecretaris@graafwillem.nl
    Hans Geelen Jeugdwedstrijdsecretaris jeugdwedstrijdsecr@graafwillem.nl
    Patrick Vrolijk Lijncoordinator JO19 JO19-coordinator@graafwillem.nl
    Patrick Vrolijk Lijncoordinator JO18 JO18-coordinator@graafwillem.nl
    Patrick Vrolijk Lijncoordinator JO17 JO17-coordinator@graafwillem.nl
    Patrick Vrolijk Lijncoordinator JO16 JO16-coordinator@graafwillem.nl
    Laurence Gill Lijncoordinator JO15 JO15-coordinator@graafwillem.nl
    Willemien Gisolf Lijncoordinator JO14 JO14-coordinator@graafwillem.nl
    Laurence Gill Lijncoordinator JO13 JO13-coordinator@graafwillem.nl
    Rogier Uges Lijncoordinator JO12 JO12-coordinator@graafwillem.nl
    Rogier Uges Lijncoordinator JO11 JO11-coordinator@graafwillem.nl
    Luc Donners Lijncoordinator JO10 JO10-coordinator@graafwillem.nl
    Luc Donners Lijncoordinator JO09 JO9-coordinator@graafwillem.nl
    Krista van der Schatte Lijncoordinator JO08 JO8-coordinator@graafwillem.nl
    Roland Munnikhof Meidencoordinator-bovenbouw meidencoordinator-bovenbouw@graafwillem.nl
    Jacob de Vries Meidencoordinator-onderbouw meidencoordinator-onderbouw@graafwillem.nl
    Krista van der Schatte Mini-coördinator Mini-coordinator@graafwillem.nl
    Rogier Roelen Jeugdtoernooien jeugdtoernooien@graafwillem.nl
    Marjorie van der Hoeven Jeugdactiviteitencommissie jeugdactiviteiten@graafwillem.nl
         
    Wedstrijdzaken    
    Hans Geelen Jeugd jeugdwedstrijdsecr@graafwillem.nl
    Martijn Nieuwenhuis Senioren wedstrijdsecr@graafwillem.nl
         
    Ledenadministratie    
    Els Smeets   ledenadm@graafwillem.nl
         
    Accommodatiecommissie
    Mark Klunhaar Voorzitter accomodatiecommissie accomodatie@graafwillem.nl
    Louk Borsboom Lid accomodatiecommissie accomodatie@graafwillem.nl
    Harrie Rietveld Lid accomodatiecommissie accomodatie@graafwillem.nl
         
    Sponsorcommissie    
    Rolien van Groeningen Sponsorcommissie sponsorcommissie@graafwillem.nl
    Bjorn Praalder Sponsorcommissie sponsorcommissie@graafwillem.nl
         
    Redactie   redactie@graafwillem.nl
         
    Webredactie   webredactie@graafwillem.nl
         
    Vertrouwenspersoon    
    Erik Gierman   vertrouwenspersoonEG@graafwillem.nl
    Marjan Luis   vertrouwenspersoonML@graafwillem.nl