• Zaterdag 7 juni stond ons grote Graaf- en Gravinnentoernooi weer op de agenda. Na maanden van voorbereidingen was het zover! De weersvoorspellingen waren niet heel hoopgevend, maar gelukkig viel het mee. In de ochtend af en toe wat regen, maar in de middag brak zelfs een klein zonnetje door.

    Om 07:45 uur stonden de eerste teams al in de rij om zich aan te melden en ook onze scheidsrechters waren allemaal netjes op tijd, met een fluitje en bal stonden zij om 08:30 uur klaar voor de aftrap van de eerste wedstrijden. Met maar liefst 24 poules verdeeld over de hele dag was het een gezellige drukte van jewelste. Dat hebben ze ook in kantine geweten! De koffiemachine maakte overuren, en ook in de keuken was het een continu spitsuur.

    Rond 18:00 uur vertrokken de laatste gasten! Deze dag is echt te danken aan alle hulp van vele vrijwilligers; zoveel mensen hebben geholpen om dit toernooi te laten slagen. En hoe leuk is het als je van de bezoekende clubs complimenten krijgt over onze jeugdscheidsrechters hoe goed zij het spel hebben begeleid. Dan mag je best trots als vereniging zijn toch?

    Oja…. De eerste aanmeldingen voor 2026 hebben we alweer binnen.