• Programma volgende week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 feb. 08:30Graaf W II VAC JO8-2 - Forum Sport JO8-4Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 08:30Graaf W II VAC JO10-1 - HVV JO10-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 08:30Graaf W II VAC JO10-5 - Quick JO10-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 08:30Graaf W II VAC MO13-3 - SJZ MO13-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 08:30Graaf W II VAC JO13-5 - KMD JO13-3Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 08:30Graaf W II VAC MO11-3 - Quick Boys MO11-3Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 08:30Graaf W II VAC JO16-3 - Wippolder JO16-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 08:30UVS JO9-6 - Gr.WII VAC JO9-8GSportpark Kikkerpolder 1 UVS
    8 feb. 08:30Quick JO8-6 - Graaf W II VAC JO8-3Sportpark Nieuw Hanenburg
    8 feb. 08:30Quick Boys MO11-1 - Graaf W II VAC MO11-1Sportpark Nieuw Zuid
    8 feb. 08:30Nootdorp JO14-2 - Graaf W II VAC JO14-4Sportpark 's-Gravenhout
    8 feb. 08:30DoCoS JO13-3 - Graaf W II VAC JO13-3Sportpark Morskwartier
    8 feb. 09:00Semper Altius JO9-2 - Graaf W II VAC JO9-3Sportpark Hoekpolder
    8 feb. 09:30Graaf W II VAC JO8-6 - Blauw-Zwart JO8-4Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 09:30Graaf W II VAC JO10-3 - Erasmus JO10-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 09:30Graaf W II VAC JO10-6 - Wilhelmus JO10-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 09:30RKDEO JO9-6 - Graaf W II VAC JO9-9Sportpark Centrum
    8 feb. 09:30WIK JO9-3 - Graaf W II VAC JO9-5Sportpark Zuiderpark WIK
    8 feb. 09:30HVV JO8-2 - Graaf W II VAC JO8-1Sportpark De Diepput
    8 feb. 09:45Wilhelmus JO8-6 - Graaf W II VAC JO8-5Sportpark Westvliet
    8 feb. 09:55Graaf W II VAC MO13-1 - Quick MO13-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 10:00Graaf W II VAC JO15-1 - RKDEO JO15-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 10:00Forum Sport JO13-3 - Graaf W II VAC JO13-4Sportpark 't Loo
    8 feb. 10:00RKDEO JO13-3 - Graaf W II VAC JO13-2Sportpark Centrum
    8 feb. 10:00Forum Sport JO17-4 - Graaf W II VAC JO17-2Sportpark 't Loo
    8 feb. 10:15Graaf W II VAC JO13-1 - ARC JO13-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 10:30Graaf W II VAC JO9-6 - RKDEO JO9-5Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 10:30Gr.WII VAC JO9-7G - Blauw-Zwart JO9-4Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 10:30Graaf W II VAC JO8-7 - RAS JO8-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 10:30Scheveningen JO9-1 - Graaf W II VAC JO9-2Sportpark Houtrust
    8 feb. 10:30HVV JO10-2 - Graaf W II VAC JO10-2Sportpark De Diepput
    8 feb. 10:30Forum Sport MO11-1 - Graaf W II VAC MO11-2Sportpark 't Loo
    8 feb. 11:00Berkel MO17-1 - Graaf W II VAC MO17-1Sportpark Het Hoge Land Berkel
    8 feb. 11:25Graaf W II VAC MO13-2 - Voorschoten`97 MO13-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 11:25Quick Boys JO15-4 - Graaf W II VAC JO15-3Sportpark Nieuw Zuid
    8 feb. 11:30Graaf W II VAC JO8-4 - SV Leidschenveen JO8-5Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 11:45Graaf W II VAC JO19-1 - Quick Boys JO19-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 11:45Graaf W II VAC MO15-1 - FC Lisse MO15-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 11:45Graaf W II VAC JO14-3 - Rijnsburgse Boys JO14-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 12:30Graaf W II VAC JO9-4 - Voorschoten`97 JO9-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 12:30HVV JO10-6 - Graaf W II VAC JO10-7Sportpark De Diepput
    8 feb. 12:30VUC JO15-2 - Graaf W II VAC JO15-4Sportpark VUC
    8 feb. 12:30Ter Leede JO17-2 - Graaf W II VAC JO17-1Sportpark Roodemolen
    8 feb. 12:45ASW JO16-1 - Graaf W II VAC JO16-2Sportpark ASW
    8 feb. 13:00Graaf W II VAC MO15-3 - Rijnsburgse Boys MO15-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 13:00SVC'08 10 - Graaf W II VAC 2Sportpark Oostersportpark Wassenaar
    8 feb. 13:00RKAVV JO10-3 - Graaf W II VAC JO10-4Sportpark Kastelenring
    8 feb. 13:00Stompwijk'92 JO14-1 - Graaf W II VAC JO14-2Sportpark Meerhorst
    8 feb. 13:15ASC JO16-1G - Graaf W II VAC JO16-1Sportpark Overveer
    8 feb. 13:30Graaf W II VAC JO9-1 - Wilhelmus JO9-3Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 13:30Graaf W II VAC MO17-2 - RCL MO17-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 13:30Graaf W II VAC MO15-2 - Quick Boys MO15-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 13:45Graaf W II VAC MO19-1 - Foreholte MO19-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 14:15Voorschoten`97 VE1 - Graaf W II VAC VE1Sportpark Adegeest
    8 feb. 14:30RVC Celeritas 1 - Graaf W II VAC 1Sportpark Prinses Irene
    8 feb. 14:45Graaf W II VAC JO15-2 - Noordwijk JO15-2Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 15:00Haagse Hout VE1 - Graaf W II VAC VE2Sportpark Vlamenburg
    8 feb. 15:15Graaf W II VAC JO19-4 - Den Hoorn JO19-3Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 15:30Graaf W II VAC JO19-3 - ROAC JO19-1Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 15:45Graaf W II VAC JO17-3 - Foreholte JO17-6Sportpark De Roggewoning
    8 feb. 16:15HBS JO19-4 - Graaf W II VAC JO19-2Sportpark Craeyenhout
    9 feb. 09:00Wilhelmus JO14-2 - Graaf W II VAC JO14-1Sportpark Westvliet
    9 feb. 11:00Football Factory 3 - Graaf W II VAC 4Sportpark Universitair Sportcentrum
    9 feb. 11:30Graaf W II VAC 3 - Football Factory 1Sportpark De Roggewoning
    9 feb. 11:30Graaf W II VAC VR1 - Victoria'04 VR1Sportpark De Roggewoning
    9 feb. 11:30WVC VR2 - Graaf W II VAC VR2Sportpark Alkemade Oost
    9 feb. 14:30Quick 3 - Graaf W II VAC 2Sportpark Nieuw Hanenburg