Home
Vereniging
Clubgegevens
Contactpersonen
Vertrouwenspersoon
Clubhistorie
Gegevensbescherming (AVG)
Archief
Lidmaatschap
Lid van Graaf Willem
Inschrijfformulier
Wijzigen lidmaatschapsinformatie
Opzeggen lidmaatschap
Contributie
Gedragscode en huisregels
Programma & agenda
Programma deze week
Afgelastingen
Uitslagen
Scheidsrechtersrooster
Schema Jeugdtrainingen
Programma volgende week
Voetbalkampen
Bardienst zaterdag
Teams
Informatie teams
Mini's
Sponsors
Sponsoring
Voetbalinformatie
Voetbalacademie
Mini-voetbalinformatie
Mini soccer information
Jeugdvoetbalinformatie
Selectievoetbalinformatie
Seniorenvoetbalinformatie
Toernooi-informatie
Home
Vereniging
+
Clubgegevens
Contactpersonen
Vertrouwenspersoon
Clubhistorie
Gegevensbescherming (AVG)
Archief
Lidmaatschap
+
Lid van Graaf Willem
Inschrijfformulier
Wijzigen lidmaatschapsinformatie
Opzeggen lidmaatschap
Contributie
Gedragscode en huisregels
Programma & agenda
+
Programma deze week
Afgelastingen
Uitslagen
Scheidsrechtersrooster
Schema Jeugdtrainingen
Programma volgende week
Voetbalkampen
Bardienst zaterdag
Teams
+
Informatie teams
Mini's
Sponsors
+
Sponsoring
Voetbalinformatie
+
Voetbalacademie
Mini-voetbalinformatie
Mini soccer information
Jeugdvoetbalinformatie
Selectievoetbalinformatie
Seniorenvoetbalinformatie
Toernooi-informatie
Programma volgende week
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
6 apr. 08:30
Graaf W II VAC JO13-4 - Wilhelmus JO13-4
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 08:30
Graaf W II VAC JO13-3 - HVV JO13-5
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 08:30
Graaf W II VAC JO8-2 - REMO JO8-4
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 08:30
Graaf W II VAC JO11-5 - Wilhelmus JO11-6
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 08:30
Graaf W II VAC JO10-2 - HVV JO10-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 08:30
Graaf W II VAC MO10-2 - BSC '68 JO10-3
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 08:30
SVC'08 JO15-3 - Graaf W II VAC JO15-3
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
6 apr. 08:30
Quick JO13-5 - Graaf W II VAC JO13-2
Sportpark Nieuw Hanenburg
6 apr. 08:30
Forum Sport JO7-1JM - Graaf W II VAC JO7-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
6 apr. 08:30
RKDEO JO8-4 - Graaf W II VAC JO8-3
Sportpark Centrum
6 apr. 08:30
Wilhelmus JO9-3JM - Graaf W II VAC JO9-2
Sportpark Westvliet
6 apr. 08:30
Vredenburch JO12-2 - Graaf W II VAC JO12-1
Sportpark Vredenburch
6 apr. 08:30
SVC'08 JO11-2 - Graaf W II VAC JO11-2
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
6 apr. 08:30
REMO JO10-1 - Graaf W II VAC JO10-1
Sportpark De Verademing
6 apr. 08:45
RCL JO13-1 - Graaf W II VAC JO13-1
Sportpark De Bloemerd
6 apr. 08:50
Graaf W II VAC JO7-1 - SVC'08 JO7-2
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
6 apr. 09:00
SJC MO15-1 - Graaf W II VAC MO15-3
Sportpark SJC
6 apr. 09:00
RKAVV JO12-2 - Graaf W II VAC MO12-1
Sportpark Kastelenring
6 apr. 09:00
RKAVV JO11-7 - Graaf W II VAC JO11-4
Sportpark Kastelenring
6 apr. 09:10
Wilhelmus JO7-2 - Graaf W II VAC JO7-1
Sportpark Oostersportpark Wassenaar
6 apr. 09:30
Graaf W II VAC JO9-1 - Rijnsburgse Boys JO9-2
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 09:30
Graaf W II VAC JO11-1 - Blauw-Zwart JO11-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 09:30
SV Leidschenveen JO8-2 - Graaf W II VAC JO8-1
Sportpark Leidschenveen
6 apr. 09:45
Graaf W II VAC JO10-5 - Wilhelmus MO10-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 09:45
Graaf W II VAC JO10-3 - RKDEO JO10-3
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 09:45
DWO JO9-5 - Graaf W II VAC JO9-5
Sportpark DWO
6 apr. 09:45
RKDEO JO9-5 - Graaf W II VAC JO9-4
Sportpark Centrum
6 apr. 09:45
Verburch JO12-4 - Graaf W II VAC MO12-2
Sportpark Verburch
6 apr. 09:45
Wilhelmus JO10-7 - Graaf W II VAC JO10-4
Sportpark Westvliet
6 apr. 10:00
Graaf W II VAC JO14-3 - RCL JO14-4
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 10:00
Graaf W II VAC JO15-1 - SVC'08 JO15-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 10:00
Graaf W II VAC JO12-2 - Vredenburch JO12-3
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 10:00
Graaf W II VAC JO12-3 - Wilhelmus JO12-6JM
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 10:00
Die Haghe MO13-1 - Graaf W II VAC MO13-1
Sportpark Ockenburgh
6 apr. 10:00
Loosduinen MO11-1 - Graaf W II VAC MO11-1
Sportpark Madestein
6 apr. 10:45
Graaf W II VAC JO14-4 - RKDEO JO14-4
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 11:00
Wilhelmus JO13-5 - Graaf W II VAC JO13-5
Sportpark Westvliet
6 apr. 11:30
Graaf W II VAC JO14-2 - DoCoS JO14-2
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 11:30
Graaf W II VAC JO9-3 - Forum Sport JO9-4JM
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 11:45
Graaf W II VAC JO15-2 - Vitesse Delft JO15-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 12:00
Graaf W II VAC O23-1 - Hillegom sv O23-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 12:00
Roodenburg 2 - Graaf W II VAC 2
Sportpark Noord
6 apr. 12:30
Graaf W II VAC JO16-3 - VELO JO16-3
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 12:45
Limmen MO17-1 - Graaf W II VAC MO17-1
Sportpark Dampegheest
6 apr. 12:45
FC 's-Gravenzande MO20-1 - Graaf W II VAC MO20-3
Juliana Sportpark
6 apr. 12:55
Koninklijke HFC MO15-1 - Graaf W II VAC MO15-1
Sportpark Koninklijke HFC
6 apr. 13:15
Graaf W II VAC JO17-1 - Naaldwijk JO17-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 13:30
Graaf W II VAC MO15-2 - RKDEO MO15-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 13:45
CVC Reeuwijk JO16-1 - Graaf W II VAC JO16-4
Sportpark Groene Zoom
6 apr. 13:55
HBS JO14-2 - Graaf W II VAC JO14-1
Sportpark Craeyenhout
6 apr. 14:00
SVH JO16-1 - Graaf W II VAC JO16-1
Sportpark Wateringse Veld
6 apr. 14:15
Graaf W II VAC MO17-3 - BSC '68 MO17-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 14:30
Graaf W II VAC 1 - HMSH 1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 14:30
SJZ JO17-2JM - Graaf W II VAC JO17-3
Sportpark Haasbroek
6 apr. 14:30
Forum Sport JO11-5 - Graaf W II VAC JO11-3
Sportpark 't Loo
6 apr. 15:00
Graaf W II VAC 35+1 - SEV 35+3
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 15:00
Graaf W II VAC JO17-2 - VELO JO17-2
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 15:00
Forum Sport 10 - Graaf W II VAC 4
Sportpark 't Loo
6 apr. 15:00
RKDEO JO16-4 - Graaf W II VAC JO16-2
Sportpark Centrum
6 apr. 15:00
FC Zoetermeer MO20-1 - Graaf W II VAC MO20-2
Sportpark FC Zoetermeer
6 apr. 15:15
HVV JO10-5 - Graaf W II VAC MO10-1
Sportpark De Diepput
6 apr. 15:30
RCL 35+2 - Graaf W II VAC 35+2
Sportpark De Bloemerd
6 apr. 16:00
Graaf W II VAC 3 - Forum Sport 7
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 16:15
SV Leidschenveen JO19-2 - Graaf W II VAC JO19-3
Sportpark Leidschenveen
6 apr. 16:30
Graaf W II VAC JO19-1 - SJZ JO19-2
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 16:45
Graaf W II VAC JO19-2 - RKDEO JO19-1
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 16:45
Graaf W II VAC JO12-4 - SV Leidschenveen JO12-5
Sportpark De Roggewoning
6 apr. 16:45
Graaf W II VAC JO11-6 - DWO JO11-5
Sportpark De Roggewoning
7 apr. 09:45
Graaf W II VAC 35+1 - DSO 35+1
Sportpark De Roggewoning
7 apr. 11:30
Graaf W II VAC 2 - Concordia 2
Sportpark De Roggewoning
7 apr. 12:00
Graaf W II VAC VR1 - Aeolus VR1
Sportpark De Roggewoning
7 apr. 13:00
Graaf W II VAC 5 - Sporting Leiden 5
Sportpark De Roggewoning
7 apr. 14:00
Graaf W II VAC 3 - Football Factory 5
Sportpark De Roggewoning
7 apr. 14:30
Graaf W II VAC 4 - Football Factory 3
Sportpark De Roggewoning
10 apr. 18:45
Graaf W II VAC MO17-1 - Katwijk MO17-1
Sportpark De Roggewoning