• Programma volgende week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 20:00Voorschoten`97 35+2 - Graaf W II VAC 35+1Sportpark Noord
    9 okt. 20:30Graaf W II VAC 35+1 - Sporting Leiden 35+1Sportpark Noord
    9 okt. 21:00Lugdunum 35+1 - Graaf W II VAC 35+1Sportpark Noord
    9 okt. 21:30Graaf W II VAC 35+1 - Roodenburg 35+2Sportpark Noord
    10 okt. 08:30Graaf W II VAC JO13-5 - RKDEO JO13-6Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 08:30Graaf W II VAC MO13-3 - Laakkwartier MO13-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 08:30Graaf W II VAC JO19-4 - Wilhelmus JO19-6Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 08:30WIK JO12-1 - Graaf W II VAC JO12-1Sportpark Zuiderpark WIK
    10 okt. 09:30Laakkwartier JO13-2 - Graaf W II VAC JO13-4Sportpark Laakkwartier
    10 okt. 10:00Graaf W II VAC JO13-1 - FC Zoetermeer JO13-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 10:00Graaf W II VAC MO15-4 - Blauw-Zwart MO15-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 10:00Graaf W II VAC JO8-1 - FC 's-Gravenzande JO8-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 10:15FC 's-Gravenzande MO13-1 - Graaf W II VAC MO13-1Juliana Sportpark
    10 okt. 10:15Meerburg MO17-1 - Graaf W II VAC MO17-2Sportpark Meerburg
    10 okt. 10:15Quick Boys JO15-5 - Graaf W II VAC JO15-3Sportpark Nieuw Zuid
    10 okt. 10:15RKDEO JO13-2 - Graaf W II VAC JO13-2Sportpark Centrum
    10 okt. 10:30Die Haghe MO17-1 - Graaf W II VAC MO17-1Sportpark Ockenburgh
    10 okt. 10:30Bernardus MO13-1 - Graaf W II VAC MO13-2Sportpark Bernardus
    10 okt. 10:45Berkel MO15-2 - Graaf W II VAC MO15-2Sportpark Het Hoge Land
    10 okt. 11:30Graaf W II VAC JO15-1 - RCL JO15-2GSportpark De Roggewoning
    10 okt. 11:30Graaf W II VAC JO14-2 - Forum Sport JO14-2Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 11:30HVV JO15-2 - Graaf W II VAC JO15-2Sportpark De Diepput
    10 okt. 11:40Berkel MO15-4 - Graaf W II VAC MO15-3Sportpark Het Hoge Land
    10 okt. 11:45Graaf W II VAC JO15-4 - Full Speed JO15-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 11:45HVV JO16-4 - Graaf W II VAC JO16-3Sportpark De Diepput
    10 okt. 12:00Wilhelmus 35+2 - Graaf W II VAC 35+2Sportpark Westvliet
    10 okt. 12:30Graaf W II VAC MO19-1 - Nieuwerkerk MO19-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 12:55Graaf W II VAC 2 - Ariston'80 3Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 13:00Stompwijk'92 JO16-1 - Graaf W II VAC JO16-2Sportpark Meerhorst
    10 okt. 13:15Graaf W II VAC JO19-3 - Stompwijk'92 JO19-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 13:30Graaf W II VAC JO17-1 - LYRA JO17-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 14:00Wilhelmus 4 - Graaf W II VAC 4Sportpark Westvliet
    10 okt. 14:00Kagia JO17-1 - Graaf W II VAC JO17-4Sportpark Lisserbroek
    10 okt. 14:15Graaf W II VAC MO15-1 - Berkel MO15-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 14:40Graaf W II VAC JO14-1 - Blauw-Zwart JO14-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 15:00Haagse Hout - Graaf W II VACSportpark Vlamenburg
    10 okt. 15:00DSVP JO19-1 - Graaf W II VAC JO19-1Sportpark De Groene Wijdte
    10 okt. 15:15Graaf W II VAC MO19-2 - WVC MO19-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 15:40Graaf W II VAC 3 - Voorschoten`97 9Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 15:45Graaf W II VAC JO16-1 - Die Haghe JO16-1Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 16:05Graaf W II VAC JO17-2 - VVSB JO17-2Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 16:40HBS JO19-3 - Graaf W II VAC JO19-2Sportpark Craeyenhout
    10 okt. 17:00Graaf W II VAC JO17-3 - RCL JO17-2Sportpark De Roggewoning
    10 okt. 17:20Graaf W II VAC JO13-3 - Wilhelmus JO13-3GSportpark De Roggewoning
    11 okt. 10:30HBS 2 - Graaf W II VAC 2Sportpark Craeyenhout
    11 okt. 11:00SJC VR1 - Graaf W II VAC VR1Sportpark SJC
    11 okt. 11:00S.V. Kickers'69 2 - Graaf W II VAC 4Sportpark Kickers '69
    11 okt. 11:00Semper Altius 35+2 - Graaf W II VAC 35+1Sportpark Hoekpolder
    11 okt. 11:30Altior 2 - Graaf W II VAC 3Sportpark Altior
    11 okt. 11:30ASW VR1 - Graaf W II VAC VR2Sportpark ASW
    11 okt. 14:15ASC 12 - Graaf W II VAC 5Sportpark Overveer