• Graaf W II VAC VR2 zondag speeldag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blaaupot, DewiTeamspeler
    Bos, WillemijnTeamspeler
    Bovens, AnnaTeamspeler
    Collette, SarahTeamspeler
    Duvekot, LotteTeamspeler
    Gardner, EvaTeamspeler
    Kok, VeerleTeamspeler
    Meerman, AmberTeamspeler
    Pols, ElsTeamspeler
    Rezzoug, LubnaTeamspeler
    Schwartz, SophieTeamspeler
    Swart, CelineTeamspeler
    Westhoff, MarlouTeamspeler
    Westhoff, SarahTeamspeler
    Zeeuw, Anne deTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wajwakana, RaymondOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 14:30Graaf W II VAC VR2 - Football Factory VR3Sportpark De Roggewoning
    9 feb. 11:30WVC VR2 - Graaf W II VAC VR2Sportpark Alkemade Oost
  • Poulestanden Graaf W II VAC VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Football Factory VR13300144109
    2Graaf W II VAC VR232014316
    3ASC VR1310211923
    4Voorschoten`97 VR13003013-130

    Poulestanden Graaf W II VAC VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom SV/Van Nispen SV VR377003433121
    2Football Factory VR2751129141516
    3Steeds Hooger VR1841322101213
    4ASC VR184131515013
    5Antibarbari VR583231612411
    6WVC VR2631299010
    7Voorschoten`97 VR172231316-38
    8Graaf W II VAC VR28206821-136
    9Football Factory VR31001011-110
    10Foreholte VR18008136-350
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Graaf W II VAC VR2 - Football Factory VR22 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.