• Graaf W II VAC VR1 VE zondag speeldag vrouw

  • Graaf W II VAC VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berger, EmmaTeamspeler
    Blaaupot, DewiTeamspeler
    Deelen, Sabine vanTeamspeler
    Duvekot, LotteTeamspeler
    Jong, Kim deTeamspeler
    Kok, VeerleTeamspeler
    Kromosoeto, TijaniTeamspeler
    Lemmers, NikkiTeamspeler
    Mennema, AsaTeamspeler
    Mennema, IngelaTeamspeler
    Nicolaas, GeorginaTeamspeler
    Nunes Goncalves, ElizeTeamspeler
    Olde hanter, AnneTeamspeler
    Savalle, JosephineTeamspeler
    Schreurs, MetteTeamspeler
    Specken, MichelTeamspeler
    Tas, ReniTeamspeler
    Weerd, Lisanne deTeamspeler
    Wolfert, GwynethTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Meulen, Pieter v.d.Technische stafTrainer/coach
    Nieuwenhuis, MartijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 12:15ASC VR1 - Graaf W II VAC VR1Sportpark Overveer
    12 feb. 12:00Graaf W II VAC VR1 - Aeolus VR1Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC VR1 ( 4e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aeolus VR100000000
    2Altior VR100000000
    3ASC VR100000000
    4Graaf W II VAC VR100000000
    5SEP VR200000000
    6Victoria'04 VR100000000

    Poulestanden Graaf W II VAC VR1 ( 4e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC VR198104924725
    2ASC VR175113372616
    3Foreholte VR1104061537-2212
    4Football Factory VR37304232129
    5HDV VR182061126-156
    6Football Factory VR29207846-386

    Poulestanden Graaf W II VAC VR1 ( Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 2 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEP VR211002203
    2Graaf W II VAC VR110012200

    Poulestanden Graaf W II VAC VR1 ( Vrouwen beker zondag poulfase Groep 3 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC VR122006246
    2ASC VR12101144103
    3Foreholte VR12002014-140
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jan.GW JO14-1 - Scheveningen JO14-11 - 1
    21 jan.GW JO19-3 - HVV JO19-43 - 2
    14 jan.GW Za 1 - BSC'68 Za 13 - 1
    14 jan.GrW MO20-2 - GrW MO17-40 - 0
    14 jan.GW 35+ (Za) - GW 35+ (Zo)0 - 0
    14 jan.GrW MO15-1 - GrW Mo17-30 - 0
    14 jan.GW MO17-1 - ADO MO160 - 9
    14 jan.GW JO13-1 - SVH JO13-10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.