• Graaf W II VAC MO19 1 zaterdag speeldag
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amesz, JannekeTeamspeler
    Beaufort, LokkeTeamspeler
    Brink, Daniella van denTeamspeler
    Danilewicz, Ellen ChristinaTeamspeler
    Elion, LaurienTeamspeler
    Everts, FedeTeamspeler
    Hulst, Zoëy van derTeamspeler
    Janssen, DaniqueTeamspeler
    Konijn, JannekeTeamspeler
    Kroonenberg, LynnTeamspeler
    Nie, MaduTeamspeler
    Riemen, GinaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Amesz-de Buck, Rebecca deOverige stafTeammanager
    Meuwese, RonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 apr. AFGELASTDie Haghe MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1Sportpark Ockenburgh
  • Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC MO19-13300230239
    2Quick Boys MO19-1320113676
    3Bernardus MO19-13102713-63
    4Rijnsburgse Boys MO19-13003024-240

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC MO19-185033123815
    2FC Oegstgeest MO19-184131619-313
    3Die Haghe MO19-173221819-111
    4Barendrecht MO19-1731326151110
    5Foreholte MO19-181251328-155

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (B4620 Meiden Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC MO19-111008083
    2RKAVV MO19-1100108-80

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (B4630 Meiden Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior R. MO19-111003123
    2Graaf W II VAC MO19-1100113-20

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hillegom sv MO19-15311106410
    2Graaf W II VAC MO19-1330010289
    3VV Papendrecht MO19-1430111659
    4Barendrecht MO19-1320110556
    5Foreholte MO19-14202710-36
    6Quick Boys MO19-152031015-56
    7FC Oegstgeest MO19-121013303
    8Binnenmaas, FC MO19-1410389-13
    9Die Haghe MO19-1402235-22
    10RKAVV MO19-14013314-111
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 apr.Graaf W II VAC MO19-1 - Hillegom sv MO19-1
    25 mrt.RKAVV MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.