• Graaf W II VAC MO19 1 zaterdag speeldag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amesz, JannekeTeamspeler
    Beaufort, LokkeTeamspeler
    Danilewicz, Ellen ChristinaTeamspeler
    Elion, LaurienTeamspeler
    Everts, FedeTeamspeler
    Hulst, Zoëy van derTeamspeler
    Janssen, DaniqueTeamspeler
    Konijn, JannekeTeamspeler
    Nie, MaduTeamspeler
    Riemen, GinaTeamspeler
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Amesz-de Buck, Rebecca deOverige stafTeammanager
    Meuwese, RonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 19:45Excelsior R. MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1Sportpark Woudestein
    8 feb. 13:45Graaf W II VAC MO19-1 - Foreholte MO19-1Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC MO19-13300230239
    2Quick Boys MO19-1320113676
    3Bernardus MO19-13102713-63
    4Rijnsburgse Boys MO19-13003024-240

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC MO19-185033123815
    2FC Oegstgeest MO19-184131619-313
    3Die Haghe MO19-173221819-111
    4Barendrecht MO19-1731326151110
    5Foreholte MO19-181251328-155

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (B4620 Meiden Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC MO19-111008083
    2RKAVV MO19-1100108-80

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (B4630 Meiden Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior R. MO19-100000000
    2Graaf W II VAC MO19-100000000

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Barendrecht MO19-111005143
    2Hillegom sv MO19-111005143
    3Binnenmaas, FC MO19-111003033
    4Die Haghe MO19-100000000
    5Foreholte MO19-100000000
    6Graaf W II VAC MO19-100000000
    7FC Oegstgeest MO19-100000000
    8VV Papendrecht MO19-1100103-30
    9Quick Boys MO19-1100115-40
    10RKAVV MO19-1100115-40
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.