• Graaf W II VAC MO19 1 zaterdag speeldag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bles, Madelief van derTeamspeler
    Bruijn, Noor deTeamspeler
    Clercq, Noortje deTeamspeler
    Franken, BrigitteTeamspeler
    Jong, Hilde Mai deTeamspelerVerdediger
    Knotnerus, IsaTeamspeler
    Lely, Maartje vdTeamspeler
    Luik, Amerinse vanTeamspeler
    Malahe, SanjanaTeamspeler
    Robertson, JuliaTeamspelerVerdediger
    Schaijk, Jannah vanTeamspeler
    Schuurmans, LunaTeamspeler
    Sweers, NienkeTeamspelerDoelverdediger
    Vanparys, ClaraTeamspeler
    Velden, Laura van derTeamspeler
    Vreeze, Floor deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Munnikhof, RolandOverige stafTeammanager
    Robertson, AdriaanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 13:30Nieuwerkerk MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1Sportpark Dorrestein
    27 okt. 19:00ST Ter Leede/Teylingen MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1Sportpark Roodemolen
    30 okt. 09:30FC Oudewater MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1Sportpark Markveld
    6 nov. 13:00Graaf W II VAC MO19-1 - Sparta (AV) MO19-1Sportpark De Roggewoning
    13 nov. 15:00Graaf W II VAC MO19-1 - Hillegom sv MO19-1Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (229 Meiden Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sparta (AV) MO19-14400145912
    2Nieuwerkerk MO19-14211121117
    3Hillegom sv MO19-122008176
    4Jodan Boys, de MO19-132019366
    5Barendrecht MO19-1311113764
    6FC Oegstgeest MO19-131118714
    7ST Ter Leede/Teylingen MO19-121019633
    8Foreholte MO19-1210169-33
    9ARC MO19-13012513-81
    10Graaf W II VAC MO19-1100103-30
    11Voorschoten`97 MO19-1200214-30
    12FC Oudewater MO19-13003016-160

    Poulestanden Graaf W II VAC MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSVP MO17-13300373349
    2DSO MO19-132012212106
    3Graaf W II VAC MO19-131021516-13
    4BSC '68 MO19-13003447-430
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.ST Ter Leede/Teylingen MO19-1 - Graaf W II VAC MO19-1
    9 okt.Graaf Willem JO10-4 - Graaf Willem JO9-11 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.