• Graaf W II VAC JO19 3 zaterdag speeldag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Eshet van der Kuij, YonathanTeamspelerAanvaller
    Groeneveld, BouweTeamspelerAanvaller
    Happee, TomTeamspelerVerdediger
    Heijden, Felix v.d.TeamspelerMiddenvelder
    Lange, Matthijs DeTeamspelerMiddenvelder
    Perdigoa, LarsTeamspelerVerdediger
    Putten, Thomas vanTeamspelerMiddenvelder
    Ruijs, AlwinTeamspelerVerdediger
    Vreeburg, KarelTeamspelerAanvaller
    Zeinstra, IgorTeamspelerVerdediger
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Perdigoa, LarsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 10:30UNO vv JO19-4 - Graaf W II VAC JO19-3Sportpark De Deugd
    1 feb. 14:30Alphen JO19-3 - Graaf W II VAC JO19-3Sportpark De Bijlen
    8 feb. 15:30Graaf W II VAC JO19-3 - ROAC JO19-1Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC JO19-3 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DHL JO19-21090142132927
    2Wippolder JO19-386023022818
    3SVC'08 JO19-285032215715
    4Forum Sport JO19-3842237102714
    5SEV JO19-184222517814
    6HVV JO19-284132123-213
    7RKDEO JO19-394143831713
    8HBS JO19-494051517-212
    9Concordia JO19-3102081847-296
    10Nootdorp JO19-281071033-233
    11Graaf W II VAC JO19-381071444-303

    Poulestanden Graaf W II VAC JO19-3 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HBS JO19-33300323299
    2Graaf W II VAC JO19-331021522-73
    3Quick JO19-331021021-113
    4SVC'08 JO19-331021021-113

    Poulestanden Graaf W II VAC JO19-3 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forum Sport JO19-411008353
    2FC Lisse JO19-511006243
    3FC Oegstgeest JO19-311004223
    4ROAC JO19-111002113
    5Alphen JO19-310103301
    6UNO vv JO19-410103301
    7Lugdunum JO19-200000000
    8Quick Boys JO19-6100112-10
    9SJC JO19-3100124-20
    10Graaf W II VAC JO19-3100126-40
    11RCL JO19-4100138-50
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.FC Lisse JO19-5 - Graaf W II VAC JO19-36 - 2
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.