• Graaf W II VAC JO19 3 zaterdag speeldag

  • Graaf W II VAC JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boye, JonasTeamspeler
    Brabander, TiesTeamspeler
    Diekmann, VictorTeamspeler
    Guldenmundt, TimTeamspeler
    Heemskerk, ReinierTeamspeler
    Heering, FlorisTeamspeler
    Kooten Meijer, Lodewijk vanTeamspeler
    Lemmens, PeerTeamspeler
    Lempers, KasperTeamspeler
    Mahieu, LoukTeamspeler
    Marroquin Raaphorst, YannickTeamspeler
    Nieder, HenriTeamspeler
    Rath, NikitaTeamspeler
    Tejera Vicente, MartinTeamspeler
    Velgersdijk, LouTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tejera Vicente, PedroTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 15:15Graaf W II VAC JO19-3 - Blauw-Zwart JO19-1Sportpark De Roggewoning
    4 feb. 14:00SJC JO19-3 - Graaf W II VAC JO19-3Sportpark SJC
    11 feb. 16:30Graaf W II VAC JO19-3 - FC Oegstgeest JO19-4Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC JO19-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stompwijk'92 JO19-154102952413
    2SEV JO19-15320127511
    3Graaf W II VAC JO19-3520310916
    4Voorschoten`97 JO19-552031518-36
    5SV Leidschenveen JO19-35113914-54
    6HVV JO19-45104729-223

    Poulestanden Graaf W II VAC JO19-3 ( 4e klasse (2e fase) 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijnvogels, fc JO19-1761028151319
    2Voorschoten`97 JO19-5760128111718
    3Meerburg JO19-4750224131115
    4EMM'21 JO19-373131921-210
    5SEV JO19-172141119-87
    6FC Lisse JO19-47133252416
    7FC Oegstgeest JO19-460241624-82
    8Graaf W II VAC JO19-36006529-240

    Poulestanden Graaf W II VAC JO19-3 ( 4e klasse (3e fase) 02* )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Zwart JO19-100000000
    2EMM'21 JO19-400000000
    3Graaf W II VAC JO19-300000000
    4FC Lisse JO19-300000000
    5FC Oegstgeest JO19-400000000
    6Quick Boys JO19-300000000
    7SEV JO19-100000000
    8SJC JO19-300000000
    9Ter Leede JO19-200000000
    10Voorschoten`97 JO19-600000000
    11VVSB JO19-400000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jan.GW JO14-1 - Scheveningen JO14-11 - 1
    21 jan.GW JO19-3 - HVV JO19-43 - 2
    14 jan.GW Za 1 - BSC'68 Za 13 - 1
    14 jan.GrW MO20-2 - GrW MO17-40 - 0
    14 jan.GW 35+ (Za) - GW 35+ (Zo)0 - 0
    14 jan.GrW MO15-1 - GrW Mo17-30 - 0
    14 jan.GW MO17-1 - ADO MO160 - 9
    14 jan.GW JO13-1 - SVH JO13-10 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.