• Graaf W II VAC JO19 2 zaterdag speeldag

  • Graaf W II VAC JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dunnewolt, RubenTeamspeler
    Egmond, MatthiesTeamspeler
    Fitton, JoostTeamspeler
    Heemskerk, WillemTeamspeler
    Schroeder, DiederikTeamspeler
    Stretton, PhilipTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hilten, Harald vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 jun. 19:15Teylingen JO19-1 - Graaf W II VAC JO19-2Sportpark Roodemolen
  • Poulestanden Graaf W II VAC JO19-2 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Blauw-Zwart JO19-177003292321
    2Graaf W II VAC JO19-275021913615
    3SJZ JO19-174032571812
    4Quick Boys JO19-1740323131012
    5Teylingen JO19-173131212010
    6Valken'68 JO19-17115923-144
    7Wilhelmus JO19-27115826-184
    8HVV JO19-271151338-254

    Poulestanden Graaf W II VAC JO19-2 (0379 Onder 19 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SJZ JO19-116140272225042
    2ARC JO19-117132270393141
    3TOGB JO19-2179354036430
    4Quick Boys JO19-11893658332530
    5Blauw-Zwart JO19-1178453834428
    6Teylingen JO19-1166463347-1422
    7Woubrugge JO19-11862105047320
    8Wippolder JO19-21862104056-1620
    9DHL JO19-21620142975-466
    10Graaf W II VAC JO19-21720152162-416
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mei.KNVB examen Daniel - KNVB examen Daniel0 - 0
    21 mei.Graaf W II VAC JO19-2 - Woubrugge JO19-11 - 6
    15 mei.Gravinnen Toernooi - .0 - 0
    15 mei.Gravinnen Toernooi - .0 - 0
    15 mei.Fit2Play - Fit2Play0 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.