• Graaf W II VAC JO16 1 VE zaterdag speeldag man
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Feenstra, MinneTeamspeler
    Heemskerk, ReinierTeamspeler
    Heemskerk, WillemTeamspeler
    Hermes, JustusTeamspeler
    Jong, Bjorn deTeamspeler
    Kempen, Olivier vanTeamspeler
    Lucas Luijckx, KajTeamspeler
    Potma, KasTeamspeler
    Roelen, SiebeTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jong, Jan jr. deTechnische stafTrainer/coach
    Lucas Luijckx, MarkTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 nov. 12:00Graaf W II VAC JO16-1 - Smitshoek JO16-1Sportpark De Roggewoning
    21 nov. 15:45Graaf W II VAC JO16-1 - DSO JO16-1Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC JO16-1 (0239 Onder 16 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RAS JO16-1650123111215
    2DSO JO16-1743028101815
    3FC Skillz JO16-143102982110
    4Wippolder JO16-163121710710
    5FC Oegstgeest JO16-173131623-710
    6Den Hoorn JO16-17223242228
    7Graaf W II VAC JO16-17106950-413
    8Die Haghe JO16-16006719-120

    Poulestanden Graaf W II VAC JO16-1 (B3525 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC JO16-100000000
    2Smitshoek JO16-100000000

    Poulestanden Graaf W II VAC JO16-1 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ARC JO16-100000000
    2Barendrecht JO16-100000000
    3Berkel JO16-100000000
    4BVCB JO16-100000000
    5Concordia JO16-100000000
    6Den Hoorn JO16-100000000
    7Die Haghe JO16-100000000
    8DSO JO16-100000000
    9DWO JO16-100000000
    10Excelsior R. JO16-100000000
    11Forum Sport JO16-100000000
    12Graaf W II VAC JO16-100000000
    13HBS JO16-100000000
    14Hillegersberg, vv JO16-100000000
    15HVV JO16-100000000
    16Leonidas JO16-100000000
    17FC Lisse JO16-100000000
    18Nieuwerkerk JO16-100000000
    19FC Oegstgeest JO16-100000000
    20PPSC JO16-100000000
    21Quick JO16-100000000
    22RAS JO16-100000000
    23FC Skillz JO16-100000000
    24Smitshoek JO16-100000000
    25Sparta (AV) JO16-100000000
    26TOGB JO16-100000000
    27VCS JO16-100000000
    28Westlandia JO16-100000000
    29Wilhelmus JO16-1G00000000
    30Wippolder JO16-100000000
    31XerxesDZB JO16-100000000
    32FC Zoetermeer JO16-100000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Den Hoorn JO16-1 - Graaf W II VAC JO16-1
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.