• Graaf W II VAC JO14 2 zaterdag speeldag
  • Graaf W II VAC JO14-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, YkeTeamspeler
    Bruggert, FabianTeamspeler
    Hardeveld, Abel vanTeamspeler
    Hof, JonahTeamspeler
    Kaersenhout, NilsTeamspeler
    Kobylarz, FilipTeamspeler
    Koppelman, IepTeamspeler
    Kreischer, EvynTeamspeler
    Lee, Liam van derTeamspeler
    Moesker, DanielTeamspeler
    Salbert, MiloTeamspeler
    Teerink, JetzeTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Reijenga, AgeTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Salbert, DanielOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 13:15DWO JO14-2 - Graaf W II VAC JO14-3Sportpark DWO
    16 mrt. 10:00Graaf W II VAC JO14-3 - UVS JO14-2Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC JO14-3 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO14-3541033132013
    2Wilhelmus JO14-55302222029
    3Nootdorp JO14-352121620-47
    4Forum Sport JO14-452032224-26
    5VUC JO14-352031719-26
    6SVC'08 JO14-251041529-143

    Poulestanden Graaf W II VAC JO14-3 ( 4e klasse (2e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO14-366004373618
    2VUC JO14-3632124131111
    3Blauw-Zwart JO14-3631220101010
    4Wilhelmus JO14-652121518-37
    5SVC'08 JO14-25203161606
    6HVV JO14-562041533-186
    7SEV JO14-16006642-360

    Poulestanden Graaf W II VAC JO14-3 ( 3e klasse (3e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVO Buytenpark JO14-144001731412
    2FC Oegstgeest JO14-24301176119
    3UVS JO14-2430114869
    4JO14-343019909
    5Foreholte JO14-3JM32019366
    6RCL JO14-441211419-55
    7Blauw-Zwart JO14-2411278-14
    8Warmunda, SV JO14-1JM11003213
    9ASC JO14-33102513-83
    10DWO JO14-23012512-71
    11Meerburg JO14-44004412-80
    12Stompwijk'92 JO14-14004413-90

    Poulestanden Graaf W II VAC JO14-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DoCoS JO14-111005053
    2Alexandria'66 JO14-400000000
    3ASC JO14-300000000
    4S.V. Den Hoorn JO14-200000000
    5S.V. Den Hoorn JO14-400000000
    6DoCoS JO14-200000000
    7DONK JO14-100000000
    8ESTO JO14-100000000
    9Flakkee JO14-200000000
    10JO14-300000000
    11Hazerswoudse Boys JO14-100000000
    12HMSH JO14-200000000
    13HOV/DJSCR JO14-300000000
    14FC IJsselmonde JO14-200000000
    15Kethel Spaland, vv JO14-200000000
    16Kethel Spaland, vv JO14-100000000
    17Melissant JO14-100000000
    18Sportclub Monster JO14-200000000
    19Nootdorp JO14-200000000
    20RAS JO14-100000000
    21RCL JO14-400000000
    22RKDEO JO14-400000000
    23Schoonhoven JO14-200000000
    24Soccer Boys JO14-300000000
    25Sportlust '46 JO14-300000000
    26Stompwijk'92 JO14-100000000
    27Ter Leede JO14-200000000
    28VVOR JO14-200000000
    29WDS JO14-1JM00000000
    30Wilhelmus JO14-400000000
    31ZBVH JO14-1JM00000000
    32Zwaluwen JO14-200000000
    33Rijnsburgse Boys JO14-3100105-50

    Poulestanden Graaf W II VAC JO14-3 ( Zwaluwen Jeugd Beker O14 3e ronde Groep 3 3e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HMSH JO14-2110011383
    2Hazerswoudse Boys JO14-111008263
    3Wilhelmus JO14-411005053
    4HOV/DJSCR JO14-311005143
    5Zwaluwen JO14-211005143
    6DoCoS JO14-211006333
    7DoCoS JO14-111004133
    8S.V. Den Hoorn JO14-211005323
    9DONK JO14-111003123
    10Kethel Spaland, vv JO14-211003123
    11Stompwijk'92 JO14-111003123
    12Kethel Spaland, vv JO14-111003213
    13Schoonhoven JO14-211003213
    14WDS JO14-1JM11003213
    15FC IJsselmonde JO14-211001013
    16Melissant JO14-111001013
    17Alexandria'66 JO14-4100123-10
    18Nootdorp JO14-2100123-10
    19Soccer Boys JO14-3100123-10
    20Flakkee JO14-2100101-10
    21Sportlust '46 JO14-3100101-10
    22RAS JO14-1100135-20
    23RKDEO JO14-4100113-20
    24Ter Leede JO14-2100113-20
    25VVOR JO14-2100113-20
    26ASC JO14-3100136-30
    27ESTO JO14-1100114-30
    28Sportclub Monster JO14-2100115-40
    29ZBVH JO14-1JM100115-40
    30RCL JO14-4100105-50
    31JO14-3100128-60
    32S.V. Den Hoorn JO14-41001311-80
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt.JO14-3 - Blauw-Zwart JO14-22 - 1
    27 feb.Graaf W II VAC O23-1 - SVH 12 - 0
    27 feb.Hazerswoudse Boys JO14-1 - JO14-38 - 2
    27 feb.Gr.WII VAC JO16-2 - Forum Sport JO16-20 - 0
    24 feb.Group Training Joep - .0 - 0
    17 feb.GW JO14 - GW JO140 - 0
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.