• Graaf W II VAC JO14 1 zaterdag speeldag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Cuijk, Jasper vanTeamspeler
    Dawson, RoanTeamspeler
    Deursen, Samuel vanTeamspeler
    Huijgen, FinnTeamspeler
    Kartomo, KaseyTeamspeler
    Marroquin Raaphorst, SikoTeamspeler
    Matla, LuukTeamspeler
    Moorrees, CoenTeamspeler
    Sedee, LodeTeamspeler
    Spanjers, FlorisTeamspeler
    Verkerk, PepijnTeamspeler
    Zouine, AnwarTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Deursen, Erwin vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 10:00Graaf W II VAC JO14-1 - Scheveningen JO14-1Sportpark De Roggewoning
    27 okt. 18:30DWO JO14-1 - Graaf W II VAC JO14-1Sportpark DWO
    30 okt. 09:45Graaf W II VAC JO14-1 - DoCoS JO14-1Sportpark De Roggewoning
    6 nov. 12:00FC Oegstgeest JO14-1 - Graaf W II VAC JO14-1Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
    13 nov. 17:30Graaf W II VAC JO14-1 - DWO JO14-1Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC JO14-1 (0248 Onder 14 (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DoCoS JO14-177004183321
    2DWO JO14-165013082215
    3Graaf W II VAC JO14-164022116512
    4Voorschoten`97 JO14-1740329171212
    5FC Oegstgeest JO14-173041431-179
    6DSO JO14-172141220-87
    7Rijnsburgse Boys JO14-171151331-184
    8FC Zoetermeer JO14-170071140-290

    Poulestanden Graaf W II VAC JO14-1 (B9400 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alexandria'66 JO14-100000000
    2Alphense Boys JO14-100000000
    3ARC JO14-100000000
    4Barendrecht JO14-100000000
    5Be Fair JO14-100000000
    6Berkel JO14-100000000
    7Capelle JO14-100000000
    8Charlois, sv JO14-100000000
    9Concordia JO14-100000000
    10S.V. Den Hoorn JO14-100000000
    11DHC JO14-100000000
    12DoCoS JO14-100000000
    13DSO JO14-100000000
    14DSVP JO14-1JM00000000
    15DWO JO14-100000000
    16Excelsior M. JO14-100000000
    17Excelsior R. JO14-100000000
    18Forum Sport JO14-100000000
    19Graaf W II VAC JO14-100000000
    20FC 's-Gravenzande JO14-100000000
    21GSC ESDO JO14-100000000
    22HBS JO14-200000000
    23HBS JO14-100000000
    24Hillegersberg, vv JO14-100000000
    25HMSH JO14-100000000
    26HVV JO14-100000000
    27Jodan Boys, de JO14-100000000
    28SV Leidschenveen JO14-100000000
    29FC Lisse JO14-100000000
    30Meerburg JO14-1JM00000000
    31Neptunus-Schiebroek JO14-100000000
    32Nieuwerkerk JO14-100000000
    33Nieuwerkerk JO14-200000000
    34FC Oegstgeest JO14-100000000
    35sv Poortugaal JO14-1JM00000000
    36Quick JO14-100000000
    37Quick JO14-200000000
    38Quick Boys JO14-100000000
    39Rijnsburgse Boys JO14-100000000
    40Rotterdam United JO14-100000000
    41Scheveningen JO14-100000000
    42FC Skillz JO14-100000000
    43Smitshoek JO14-100000000
    44Spartaan'20 JO14-100000000
    45Sparta (AV) JO14-100000000
    46Spijkenisse JO14-100000000
    47Sportlust '46 JO14-1JM00000000
    48SVH JO14-100000000
    49TOGB JO14-100000000
    50TOGB JO14-200000000
    51VCS JO14-100000000
    52Verburch JO14-100000000
    53VOC JO14-100000000
    54Voorschoten`97 JO14-100000000
    55Westlandia JO14-200000000
    56Westlandia JO14-100000000
    57Wilhelmus JO14-1JM00000000
    58XerxesDZB JO14-100000000
    59Zestienhoven JO14-100000000
    60FC Zoetermeer JO14-100000000

    Poulestanden Graaf W II VAC JO14-1 (B9410 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC JO14-100000000
    2Scheveningen JO14-100000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Graaf W II VAC JO14-1 - FC Oegstgeest JO14-14 - 3
    9 okt.Graaf Willem JO10-4 - Graaf Willem JO9-11 - 11
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.