• Graaf W II VAC 1 VE zaterdag speeldag man

  • Graaf W II VAC 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adam, JackyTeamspeler
    Bentvelzen, LaurensTeamspeler
    Boer, Rico DeTeamspeler
    Diepenbeek, Hugo vanTeamspeler
    Dijkhuizen, LeoTeamspeler
    Evenhuis, LuukTeamspeler
    Huiskes, BobTeamspeler
    Jellema, SamTeamspeler
    Jellema, TimTeamspeler
    Jong, Brian deTeamspeler
    Nieuwenhuis, MartijnTeamspeler
    Nolet, DaniëlTeamspeler
    Rees, Niels vanTeamspeler
    Stam, MitchellTeamspeler
    Tetteroo, TimTeamspeler
    Tremp, LukasTeamspeler
    Vermeer, MilcoTeamspeler
    Vliet, Jaap vanTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Caminada, BartOverige stafTeammanager
    Dam, JelmerTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heeft, Sam van derMedische stafFysiotherapeut
    Jong, Jan jr. deTechnische stafTrainer/coach
    Kortleven, ArjanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Rietvelt, HarryOverige stafTeammanager
    Rinner, TimOverige stafMateriaalman
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 jan. 15:00RVC Celeritas 1 - Graaf W II VAC 1Sportpark Prinses Irene
    4 feb. 14:30Groeneweg 1 - Graaf W II VAC 1Sportpark Van 't Verlaat
    11 feb. 14:30Graaf W II VAC 1 - Ommoord, sv 1Sportpark De Roggewoning
  • Poulestanden Graaf W II VAC 1 ( 4e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC 11211104343934
    2Zwervers, IJVV de 112110149153433
    3Groeneweg 11291251203128
    4FC Zoetermeer 11171326141222
    5RVC Celeritas 1127052619721
    6Zestienhoven 1126062326-318
    7Floreant 1125072829-115
    8Ommoord, sv 1124172236-1413
    9Moerkapelle 1124171637-2113
    10SEV 1114072138-1712
    11KSD-Marine 1113262039-1911
    12NOCKralingen 1123271930-1111
    13Bolnes 1112182139-187
    14Haagse Hout 11210111433-193

    Poulestanden Graaf W II VAC 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC 1321010467
    2ODB 131115414
    3Quick 1310246-23
    4LSVV 70 1310238-53

    Poulestanden Graaf W II VAC 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 Groep 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC 's-Gravenzande11009093
    2BVCB 111009183
    3SHO 1110010373
    4CION 111006063
    5HBS11006063
    6RKAVV11006063
    7Honselersdijk 111006153
    8Capelle 211005053
    9Nieuwenhoorn11005053
    10sv Poortugaal11005053
    11Spirit 111005053
    12SVC'08 111007343
    13XerxesDZB 111006243
    14Capelle11004043
    15DSO 111004043
    16Valken'68 111004043
    17Nootdorp 111005233
    18SC Feyenoord11004133
    19HBSS 111004133
    20NSVV 111004133
    21Spartaan'20 111004133
    22Westlandia11004133
    23Meerburg 111003033
    24FC Oudewater 111004223
    25RKDEO 111004223
    26VELO 111003123
    27Antibarbari 111002023
    28Be Fair 111002023
    29SSA FC Skillz Wateringse Veld 111002023
    30Scheveningen 211004313
    31Smitshoek11004313
    32Blijdorp 111003213
    33RVC Celeritas 111003213
    34S.V. Den Hoorn 111003213
    35Foreholte 111003213
    36VUC 111003213
    37Zuidland 111003213
    38EMM'21 111002113
    39FC IJsselmonde 111002113
    40Nieuwkoop 111002113
    41Voorschoten`97 111002113
    42Vredenburch 111002113
    43Zwaluwen11002113
    44Forum Sport 111001013
    45Overmaas 111001013
    46Wippolder 111003303
    47VFC 111002203
    48Alphense Boys11002203
    49RVVH 111002203
    50CKC 111002203
    51Westlandia 111002203
    52SJC11001103
    53ARC10013300
    54Verburch 110012200
    55DBGC 110012200
    56Jodan Boys10012200
    57Quick Boys 210012200
    58Kagia 110012200
    59HVV 110011100
    60Graaf W II VAC 1100134-10
    61Spijkenisse100134-10
    62Brielle, VV 1100123-10
    63RVV Overschie 1100123-10
    64Rozenburg 1100123-10
    65Stellendam 1100123-10
    66Werve, Te 1100123-10
    67Teylingen 1100123-10
    68Die Haghe 1100112-10
    69Linschoten 1100112-10
    70Olympia 1100112-10
    71SSS 1100112-10
    72TAC'90 1100112-10
    73Zwarte Pijl 1100112-10
    74Hermes DVS 1100101-10
    75ONA 1100101-10
    76PPSC 1100124-20
    77VOC100124-20
    78DWO 1100113-20
    79Cabauw 1100102-20
    80Charlois, sv 1100102-20
    81UVS 1100102-20
    82GHVV'13 1100125-30
    83fc Boshuizen 1100114-30
    84Quintus 1100114-30
    85Soccer Boys 1100114-30
    86Zwammerdam 1100114-30
    87CVV Zwervers 1100114-30
    88BSC '68 1100103-30
    89Zwervers, IJVV de 1100137-40
    90Jonge Spartaan, de 1100126-40
    91Kethel Spaland, vv 1100104-40
    92MVV '27 1100104-40
    93FC Zoetermeer 1100104-40
    94Roodenburg 1100116-50
    95Oliveo 1100105-50
    96Rohda '76 1100105-50
    97Siveo '60 1100105-50
    98SV Warmunda, 1100105-50
    99Bolnes 1100106-60
    100Rotterdam United 1100106-60
    101SEV 1100106-60
    102Zestienhoven 11001310-70
    103Zwartewaal 1100119-80
    104Maense, FC 1100109-90
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jan.GW JO14-1 - Scheveningen JO14-11 - 1
    21 jan.GW JO19-3 - HVV JO19-43 - 2
    21 jan.Graaf W II VAC 1 - Moerkapelle 16 - 0
    14 jan.GW Za 1 - BSC'68 Za 13 - 1
    14 jan.GrW MO20-2 - GrW MO17-40 - 0
    14 jan.GW 35+ (Za) - GW 35+ (Zo)0 - 0
    14 jan.GrW MO15-1 - GrW Mo17-30 - 0
    14 jan.GW MO17-1 - ADO MO160 - 9