• Contactpersonen
    CONTACTGEGEVENS FUNCTIONARISSEN GRAAF WILLEM II VAC SEIZOEN 2019-2020
     FunctieContact
    Bestuur    
    Remi Smeets Voorzitter voorzitter@graafwillem.nl
    06-55815043
    Luuk van Luijk Secretaris secretaris@graafwillem.nl
    06-52450282
    Ronald van der Burg Penningmeester penningmeester@graafwillem.nl
    06-54792395
    Thomas Franz Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@graafwillem.nl
    Marcel Steeneke Accommodatie & Materiaal materiaalman@graafwillem.nl
    06-53945249
    Eppe Nieuwenhuis Senioren - mannen Technischezaken@graafwillem.nl
    06-21517094
    Eppe Nieuwenhuis a.i. Jeugd - jongens jeugdtechnischezaken@graafwillem.nl
    06-21517094
    Erik Pijnacker Hordijk Dames en meiden vrouwenvoetbal@graafwillem.nl
    06-26142426
    Toine Bouwman Activiteiten activiteiten@graafwillem.nl
    06-42117637
    Vacature Communicatie  
         
         
    Jeugdcommissie    
    Thomas Franz Jeugdvoorzitter jeugdvoorzitter@graafwillem.nl
    Jip Kastelein Jeugdsecretaris jeugdsecretaris@graafwillem.nl
    06-24511468
    Hans Geelen Jeugdwedstrijdsecretaris jeugdwedstrijdsecr@graafwillem.nl
    06-13217172
    Patrick Vrolijk Lijncoordinator JO18/19 JO19-coordinator@graafwillem.nl
    06-81666635
    Patrick Vrolijk Lijncoordinator JO16/17 JO17-coordinator@graafwillem.nl
    06-81666635
    Bart Kusters Lijncoordinator JO14/15 JO15-coordinator@graafwillem.nl
    06-48267714
    Laurence Gill Lijncoordinator JO12/13 JO13-coordinator@graafwillem.nl
    06-28377066
    Jeffrey Overeem Lijncoordinator JO10/11 JO11-coordinator@graafwillem.nl
    06-13718907
    Peter Haalboom Lijncoordinator JO08/09 JO9-coordinator@graafwillem.nl
    06-10039923
    Roland Munnikhof Meidencoordinator-bovenbouw meidencoordinator-bovenbouw@graafwillem.nl
    06-50468784
    Jacob de Vries Meidencoordinator-onderbouw meidencoordinator-onderbouw@graafwillem.nl
    06-30878341
    Gerard Houwaard Mini-coördinator Mini-coordinator@graafwillem.nl
    06-20961010
    Vacature Jeugdtoernooien jeugdtoernooien@graafwillem.nl
    Marjorie van der Hoeven Jeugdactiviteitencommissie jeugdactiviteiten@graafwillem.nl
    06-22993937
         
         
    Wedstrijdzaken    
    Hans Geelen Jeugd jeugdwedstrijdsecr@graafwillem.nl
    06-13217172
    Phil Cheeseman Senioren wedstrijdsecr@graafwillem.nl
    06-46065093
         
         
    Jeugdopleiding    
    Technisch manager Ruslan Aways Technischmanagerjeugd@graafwillem.nl
    06-28425093
    Hoofd opleiding JO16-19 Patrick Vrolijk HObovenbouw@graafwillem.nl
    06-81666635
    Hoofd opleiding JO13-15 Dencho Narcisio HOmiddenbouw@graafwillem.nl
    06-11078852
    Hoofd opleiding JO08-12 Gerard Houwaard HOonderbouw@graafwillem.nl
    06-20961010
    Hoofd opleiding mini's Gerard Houwaard HOminis@graafwillem.nl
    06-20961010
    Hoofd opleiding meiden Ron Meuwese HOmeiden@graafwillem.nl
    06-29219459
    Hoofd opleiding keepers Raymond Gianotten HOkeepers@graafwillem.nl
    06-41499229
         
    Ledenadministratie    
    Els Smeets   ledenadm@graafwillem.nl
         
    Materiaal- en accommodatiecommissie
    Marcel Steeneke Voorzitter materiaalcommissie materiaalman@graafwillem.nl
    06-53945249
    Louk Borsboom Lid materiaalcommissie materiaalman@graafwillem.nl
    Ruud Damen Lid materiaalcommissie materiaalman@graafwillem.nl
    06-26684645
    Lex Diepenbroek Lid materiaalcommissie materiaalman@graafwillem.nl
         
    Sponsorcommissie    
    Piet van der Schaar Voorzitter Sponsorcommissie sponsorcie@graafwillem.nl
    06-20366663
    Gerard Houwaard Acquisitie Sponsorcommissie sponsorcie@graafwillem.nl
    06-20961010
    Edwin Evenhuis Communicatie Sponsorcommissie sponsorcie@graafwillem.nl
    06-15013942
         
    Redactie   redactie@graafwillem.nl
         
    Webredactie   webredactie@graafwillem.nl
         
    Vertrouwenspersoon    
    Erik Gierman   vertrouwenspersoon@graafwillem.nl
    06-30187429