• Bardiensten gaan weer beginnen!!!

  • Rondom een wedstrijd willen we allemaal een kopje koffie, een tosti, of iets anders lekkers. Hiervoor kun je natuurlijk terecht bij de bar in ons clubhuis, en elk team wordt een paar keer per seizoen ingedeeld voor een bardienst van drie uurtjes. Dan zijn er twee ouders nodig om de bar mee te draaien met onze vaste vrijwilligers.

    Vorig seizoen was het aantal ‘no-shows’ gelukkig beperkt. Hopelijk lukt het om het komend seizoen altijd ouders achter de bar te hebben! Want niets zo vervelend als te weinig handjes achter de bar, dus kijk goed wanneer jouw team of het team van je kind aan de beurt is en spreek af wie de bardienst draait.

    Nog even een paar punten van aandacht hierbij:

    • Per bardienst zijn (slechts!) twee ouders nodig
    • Kinderen (onder 18) mogen niet helpen achter de bar
    • Omdat wedstrijden regelmatig pas kort tevoren bekend zijn en ook nog eens afgelast kunnen worden delen we teams in zonder naar het wedstrijdschema te kijken. Bardienst in combinatie met een uitwedstrijd kan dus voorkomen. Even afstemmen dus wie er rijdt en wie er ondertussen bardienst draait op de Roggewoning.
    • Wedstrijd afgelast? Bardienst gaat gewoon door!

    Vind je bardienst draaien nou heel erg leuk en wil je dit wel vaker doen? Meld je even bij de barcommissie, we kunnen altijd meer hulp gebruiken!
    Het barrooster augustus t/m december vind je hier.