Graaf Willem wil graag de meidenlijn in de basisschoolleeftijd versterken. We hebben een aantal toffe activiteiten op de planning dit voorjaar, daarover binnenkort meer! De eerste activiteit is het 4 x 4 Gravinnen Voetbaltoernooi voor de MO7 t/m 12 op zondag 19 april.
Per team kunnen maximaal twee Graaf Willem leden meedoen, aangevuld met vriendinnen/klasgenoten/buurtgenoten die het leuk vinden om te komen kennismaken met meidenvoetbal bij de leukste club achter de duinen. Het wordt een gezellige ochtend met allerlei activiteiten zodat de nieuwkomers goed kunnen ervaren wat een leuke club Graaf Willem is!
Dus vraag rond in je vriendenkring en schrijf je in zodra je met 4 tot 6 spelers bent. Wil je alleen jezelf aanmelden en/of 1 of 2 vriendinnen? Dat kan ook!
Inschrijven kan door een mail te sturen naar toernooicoordgraafwillem@gmail.com.
