€ 48.394 * Doelbedrag € 150.000
Knallen voor Graafwillem
*Opbrengst ledenacties voor nieuwbouw.

De Rogge Online

 Let op na de herfstvakantie: Nieuw scheidsrechter beleid! Lees het hier!

SKVGW 555x295

Bardiensten zaterdag

Zaterdag Tijdblok Naam
20-10-2018 07.45-11.30 Boekhorst, Rens te
Boer, Casper de
11.30-15.00 Boersma, Taeke
Bol, Isa
Bolk, Eveline
15.00-18.30 Bolle, Erik
Bommel, Jildau van
27-10-2018 07.45-11.30 Bongers, Laurens
Bontje, David
11.30-15.00 Boo, Luite de
Bootsma, Ben
Bosscher, Wessel
15.00-18.30 Botermans, Maarle
Bouts, Stibbe
03-11-2018 07.45-11.30 Boven, Myrthe van
Brabander, Constantijn
11.30-15.00 Brabander, Ties
Bracke, Willem
Brat, Coco
15.00-18.30 Bridie, Sem
Brisseau, Axel
10-11-2018 07.45-11.30 Brouwers, Beau
Bruggert, Jonathan
11.30-15.00 Bruijl, Thomas
Bruijn, Matthijs de
Bruijn, Ruben de
15.00-18.30 Bruijn, Sam de
Bruijne, Diewertje de
17-11-2018 07.45-11.30 Bruins, Jurriaan
Bueno Llombart, Mar
11.30-15.00 Buvelot, Luciana Leonardo
Cahill, Josh
Chaix de Laverene, Noah
15.00-18.30 Clercq, Noortje de
Codo, Bruno
24-11-2018 07.45-11.30 Cohen, Sem
Cornelisse, Floris
11.30-15.00 Correira, Joshua
Coyajee, Kaj
Crone, Pepijn
15.00-18.30 Cuijk, Jasper van
D'Abreude Paulo, Kenton
01-12-2018 07.45-11.30 Dam, Jippe van
Daniels, Floortje
11.30-15.00 Daniels, Julie
Danilewicz, Ellen Christina
Debets, Lizzy
15.00-18.30 Degroote, Ewan
Deiters, Pim
08-12-2018 07.45-11.30 Delden, Kartal van
Demoete, Louanne
11.30-15.00 Diana, Lorenzo
Diekmann, Victor
Diender, Scarlett
15.00-18.30 Dijk, Alexander van
Dijk, Gilles van
15-12-2018 07.45-11.30 Dijken, Taeke van
Dijkhuizen, Isaac
11.30-15.00 Dijkstal, Raaf
Dijkstra, Jelmer
Dingjan, Jantje
15.00-18.30 Dinter, Isis
Donners, Oscar
19-01-2019 07.45-11.30 Dooren, Borre van
Dorhout, Coen
11.30-15.00 Driel, Maite van
Drijber, Titus
Duyne, Phidias van
15.00-18.30 Edery, Tristan
Eeden, Suus van
26-01-2019 07.45-11.30 Eldik, Kaj van
Elion, Laurien
11.30-15.00 Emmett, Tagger
Ende, Jesse van der
Engelkamp, Tymen
15.00-18.30 Erens, Tobias
Es, David van
02-02-2019 07.45-11.30 Espitia Salom, Sofia
Everts, Fede
11.30-15.00 Eyssen, Muluken (Zenebe)
Feenstra, Minne
Fitton, Niels
15.00-18.30 Flipse, Joost
Frederiks, Sepp
09-02-2019 07.45-11.30 Frenken, Nout
Frieser, Leonard
11.30-15.00 Fuchs, Catrien
Gales, Roos
Galstjan, Mak
15.00-18.30 Gee, Beau de
Geest, Thomas van der
16-02-2019 07.45-11.30 Geffen, Guus van
Geijtenbeek, Thijmen
11.30-15.00 Gelderen, Jim-Bob van
Gerrits, Feia
Gerrits, Roemer
15.00-18.30 Gessel, Yari van
Glass, Beer
23-02-2019 07.45-11.30 Godinho, Ghilian
Gouda, Quinten
11.30-15.00 Graaff, Boy de
Granet, Alexis
Greeven, Mila
15.00-18.30 Gribnau, Jaap
Grievink, Bor
02-03-2019 07.45-11.30 Grijmans, Madelein
Groeneveld, Bouwe
11.30-15.00 Groningen, Florine van
Groot, Naut de
Guldenmundt, Tim
15.00-18.30 Haas, Lola de
Hageman, Emre
09-03-2019 07.45-11.30 Hagen, Mic ten
Hagen, Sarah
11.30-15.00 Hampaala, Olivia
Harkes, Bruno
Harteveld, Sietse
15.00-18.30 Harteveld, Xander
Hartgring, Maddie
16-03-2019 07.45-11.30 Hartman, Iris
Hartogh, Noah den
11.30-15.00 Hartong van Ark, Cedric
Haverhals, Maximillian
He, Xiao You
15.00-18.30 Hee, Boris van den
Heidecke, Severin
23-03-2019 07.45-11.30 Heijboer, Beau
Heijden, Felix v.d.
11.30-15.00 Helfrich, Nina
Hendrix, Floris
Hensing, Billy
15.00-18.30 Herler, Kenechi
Hermans, Fred
30-03-2019 07.45-11.30 Hermes, Tobias
Heuvel, Sander van den
11.30-15.00 Hoefnagel, Maurits
Hoeke, Ivar
Hoelscher, Lev
15.00-18.30 Hoevenaars, Valentijn
Hofman, Rem
06-04-2019 07.45-11.30 Hofstede, Lazlo
Holleman, Levi
11.30-15.00 Hols, Jackson
Hoogeveen, Ruben
Horcher, Jakob
15.00-18.30 Horst, Janne ter
Houdijk, Kobus
13-04-2019 07.45-11.30 Hout, Ibo van
Huber, Alexander
11.30-15.00 Hulshof, Laura
Hulst, Zoe van der
Huntelman, Christophe
15.00-18.30 Idsinga, Fien
Inklaar, Bas
20-04-2019 07.45-11.30 Iraggi, Simoon
Jager, Juliette
11.30-15.00 Jajodia, Aman
Jankisingh, Senna
Jansen. Luc
15.00-18.30 Janssen, Danique
Janssen, Dimph (Tija)
27-04-2019 07.45-11.30 Janssen, Ita
Jassies, Emma
11.30-15.00 Jensma, Lucas
Jong, Berend de
Jong, Bjorn de
15.00-18.30 Jong, George de
Jong, Hilde Mai de
04-05-2019 07.45-11.30 Jong, Resa de
Jong, Wietske de
11.30-15.00 Jonge, Guus de
Jonge, Indy de
Jongh, Natali de
15.00-18.30 Jordan Anker, Oliver
Joustra, Tije
11-05-2019 07.45-11.30 Kaersenhout, Nils
Kam, Sacha de
11.30-15.00 Kampen, Julia
Kampen, Wout van
Kartomo, Tesja
15.00-18.30 Keane, Lois
Keijzers, Boudewijn
18-05-2019 07.45-11.30 Keizer, Sam
Keldermans, Tijn
11.30-15.00 Kempen. Olivier van
Kessels, Step
Klebek, Dominik
15.00-18.30 Klein, Ole de
Kloet, Jagger van der
25-05-2019 07.45-11.30 Knotnerus, Simon
Kok, Jasper
11.30-15.00 Kok, Jip
Kooistra, Laura
Koopmans, Annalie
15.00-18.30 Kooten Meijer, Lodewijk van
Kooyman, Seb